2000 yılından itibaren sanayi ve ticari faaliyetlerini sürdüren ortaklı bir şirket kuruluşudur. Kuruluşumuzun bir çok yurt dışı distribütörlüklerinin yanısıra yurtiçi bayilikleride bulunmaktadır. Paslanmaz çelik , Aliminyum , Karbon Çeliği , Galveniz vs.  her türlü metalin işlemesini hassas ve tekniğine uygun işliyoruz.

Kadaksan Mühendislik Limited Şirketi

2000 yılında İstanbulda kurulmuştur.  Her Türlü Kabin imalatı , Sterilizasyon ekipmanları , VPSA Oksijen Üretim Jeneratörleri , Endüstriyel Makine ve Ekipman, Çelik konstrüksiyon yapı ,Takım tezgahları ve Raf grupları imalatlarını gerçekleştirmektedir.
Ayrıca Türkiye ’de bir ilk olan VPSA Yerinde Oksijen Üretim Sisteminin üretimi de tesislerimizde gerçekleştirilmektedir.  Tüm ürünlerimiz bir yıl süre ile garanti kapsamımızda olup müşterilerimize uzun süreli servis ve yedek parça garantisi verilmektedir. Şirketimiz bir mühendislik firması olması sebebiyle endüstriyel tesis projelerinin tasarımı , dizaynı , imalatı , kurulumu ve devreye alma süreçlerinin tamamını bünyesinde gerçekleştirmektedir.